Andriaus Užkalnio rinkimų programa

Kviečiame jus balsuoti už Andriaus Užkalnio rinkiminę programą pačiose rinkimų apylinkėse. Svarbiausi punktai, kuriuos jūs gausite, prabalsavę – tai visų žmonių remiami punktai. Tiktai tavo pasirinkimas nulems, ar tu gausi šiuos dalykus:

 • Mes sumažinsime mokesčius ir pakelsime pensijas ir atlyginimus.
 • Sutrumpinsim darbo dieną iki 6 valandų. Gana lobti darbdaviams! Jei nori, lai patys pluša.
 • Komunaliniai mokėjimai už elektrą, šildymą, vandenį ir šiukšlių išvežimą bus nustatyti tokie, kad būtų įperkami ir bet kuriuo atveju visiems gyventojams bus mažesni už vidutinius šalyje. (Pastaba: mokesčiai už liftus septynaukščiuose ir devynaukščiuose bus nustatyti pagal atskirą LR Liftų aptarnavimo įstatymo įsigaliojimo pataisą 2013 m. Tai leis sumažinti liftų mokesčius visiems gyventojams.)
 • Miestelių centrinėse aikštėse nemokamai dalinsime girą šventinėmis dienomis. Žmonės nusipelnė šventės.
 • Legalizuosime kontrabandines cigaretes ir kt. tabako gaminius. Jie neneša žalos niekam, išskyrus atskirus korumpyruotus šulus, kurie dreba dėl banderolių verslo. Mes pastatysime ant svarstyklių teisingą balansą. Temidės svarstyklių strėlė atsisuks paprasto žmogaus labui.
 • Kaune pastatysime atominę elektrinę, kuri užtikrins miestui ekonominę, energetinę ir kt. nepriklausomybę. Tai bus mano dovana miestui, kuris mane užaugino. Jėgainė bus aušinama iš Kauno marių, kurios bus šiltos ištisus metus, tai užtikrins miesto gyventojams ir svečiams komfortabilų poilsį, iki kurio – ranka paduoti. Atsigaus ir turizmas.
 • Alkoholį leisime pardavinėti visą parą nuo 16 metų. Apklausos rodo, kad 98% paauglių remia tokį sprendimą. Vienas kitas stiklas alaus, vyno ar net stiklelis degtinės nepakenks – kenkia žmonėms korumpyruota valdžia, o ne skalsus gėrimas, kurį lietuviai mėgo nuo senų senovės. Mokėjo linksmintis su saiku.
 • Į kompensuojamų vaistų sąrašą bus įtraukti ir be recepto parduodami: aminazinas, tazepamas, citramonas, analginas, nošpa, klijai “Moment“ (senoji formuluotė), tizercinas, novokainas, chloroformas (5%) ir amitriptilinas. Gydymas neturi būti verslas, o sveikata – ne prekė!
 • Svarbiausi sprendimai, siekiant pagreitinti demokratinį procesą, bus priimami ne brangiais referendumais, o per paprastą balsavimą populiariuose, daug skaitytojų turinčiuose forumuose supermama.lt bei portale one.lt. Į šiuos forumų interneto resursus ateina ne vien tiktais prisprogę Vilniaus “dailininkai“ ir valdininkija, o paprasti žmonės. Jų gyvenimas – jiems ir spręsti apie jį! O valdininkai tesičiulpia nykščius prie suskilusios geldos.
 • Žmonėms yra svarbi televizija. LRT taryboje vietoje užkirmijusių nomenklatūros atstovų, tampančių eterio kaldrą į visas puses ir politikuojančių bei užsiimančių korupciniais machinacijų verslais, bus priimtas naujas principas, kur narius nominuos pažangios kūrybinės sąjungos, katalikų bažnyčia ir kitų konfesijų kulto namai, kiemo savivaldos komitetai ir sodininkų bendrijos. Tai bus tikra demokratizacijos proceso išraiška.

Pagarbiai,

Andriaus Užkalnio rinkimų štabas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

8 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Nauja – tai gerai pamiršta sena. Andriaus Užkalnio rinkimų programa. « Andrius Užkalnis. Protokolai.

 2. algis,kaunas sakė:

  Šmaikštu, bet, stojęs pedofilus savo dukrele smaginusios motinos pusėn Užkalnis man- visiškas nulis. Pigus populizmas pigiai pajuokaujant siekti bent kiek reabilituoti savo sušiktą žurnalisto-visuomeninko reputaciją..

  • Jūsų labai geras komentaras, nes jūs iškėlėte svarbias problemas. Lietuvoje daug neteisybės. Ir daug yra veiklų, kur žmonės yra apgaunami, pavergiami ir neginami. Taip ir jūsų istorija rodo, kad žmonės neteisingai yra išvartomi visokiose žiniasklaidose. Paskui dėl to būna labai blogai, nes visi įtardinėja vieni kitus ir galvoja atvirkščiai negu buvo. Nes visa žiniasklaida yra mafijos tinklas, kuris skleidžia propagandą be autorių ir skaitytojų žinios.

   Mes jus kviečiame palaikyti kovą už teisybę ir jūsų tikrai neapvils Andrius Užkalnis. Nes jau iš karto galime pasakyti, kad mūsų kandidatas atstovauja visiems pačią geriausią poziciją. Jis turi patirties, proto ir įžvalgos, todėl ir jūsų poziciją labai gerai atstovaus, nes supranta jūsų mintis.

   Balsuokite už Andrių Užkalnį – jis garantuoja, kad TEISINGUMAS laimės ir bus gyventi Lietuvoje lengviau. Kaltieji bus nubausti.

 3. Atgalinis pranešimas: Štai jau laikas ruoštis naujiems rinkimams | Andrius Užkalnis

 4. Uzkaliui Ne sakė:

  Viskuo tikėjau iki punkto apie supermamas.

  • Ar jum nepatinka didžiausias portalas mamoms? Ar jūs nemylite savo mamos, ar ją niekinate? Mamos yra didžiausias turtas, tai Lietuvos ateitis. Jų dėka Tėvynė auga ir juda į priekį, tik jų pagimdyti vaikai sukuria mūsų šalies ateitį. Todėl nepagarbu yra neigiamai kritikuoti labiausiai daug gero nuveikusias moteris vien už tai, kad jų nesuprantate.

 5. Atgalinis pranešimas: Andrius Užkalnis paneigimas | Andrius Užkalnis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s