Kaip mes pakelsim atlyginimus

Netgi paprasčiausiuose ekonomikos vadovėliuose yra sena tiesa, žinoma ir moksleiviams: jei valstybė sumažina pinigų vertę ir jų daugiau išleidžia, tai atlyginimai kyla, o užsienio valiuta brangsta, todėl prekės eksportui pinga. Tai visada padidina šalies konkurencingumą ir galimybę eksportui ir sumažina gamybos kaštus.

O ką mes matome Lietuvoje? Saujelė oligarchų ir prekybos tinklų savininkų sutartinai su bankais spaudžia valdžią, kad tiktai surinktų mokesčius iš labiausiai skurstančių. O tuo tarpu didžiausiems vertelgoms mokesčiai tik sumažinti, o vyriausybė skyrė net kelis milijardus litų bankams. Tiek dabar valdžia skolinasi iš užsienio už baisiausius procentus, o kas už tai turės atidirbt? Mes visi turėsime vergauti už tai, kad būtų patenkinti nusikalstamai turtingos vertelgų grupelės poreikiai.

Štai jums ir atsakymas, kodėl valdžia nedidina atlyginimų ir spaudžia darbo žmones. Nes jei padidins atlyginimus, tai bus prekės ne įvežamos, o eksportuojamos savo pagamintos. Tada jau bankai ir prekybos tinklai pelnų nematys. Tada jau augs paprastų žmonių atlyginimai, o ne oligarchų turtai.

Mes esame už teisingus mokesčius – padidintus oligarchams ir bankininkams, sumažintus paprastiems žmonėms. Mes už tai, kad kiekvienas galėtų gauti darbo ir gerų pinigų, o ne stovėti žeminančiose eilėse prie darbo biržos.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s