Kodėl savivaldybės nekompensuoja išlaidų už šilumą

Kiekvienas puikiai žino, kad šilumos tinklai sumoka 21 procentą PVM, taip pat 15 procentų pelno mokesčio, taip pat nuomos už šilumos tinklus mokesčius, taip pat ir daug kitų mokesčių, kurie nueina į valdžios kišenę ir galėtų būti panaudoti kompensuojant šilumos kainas. Bet šildymas kaip nepinga, taip nepinga, netgi kai dujų kaina nukrito beveik du kartus.

Todėl Andriaus Užkalnio keliamas klausimas apie šildymo kainas yra ne šiaip svarbus, o labai svarbus daugeliui Lietuvos žmonių. Jei panaikintume mokesčius šilumos įmonėms, šilumos kainos sumažėtų dvigubai ir liktų mažiau pinigų vagims, biurokratams, sėdintiems prie valdžios lovio. Tiktai pakeitę korupcinę sistemą į sveiku protu pagrįstą, galime pagerinti savo gyvenimą.

Taip pat galėtume sumažinti šilumos kainas ir panaudodami efektyvų biologinį kurą. Štai nulaužyti medžiai ir šiukšlės tiesiog išvežami į šiukšlynus, kur teršia gamtą. Vidutinis miesto gyventojas per parą pagamina 1700 gramų šiukšlių, kai vieno buto apšildymui vidutiniškai pakanka vos 800 gramų. Todėl užduokime klausimą, kur dingsta mūsų resursai? Jie išmetami, tam, kad galėtų lobti prie lovio sulindę korupcionieriai. O vietoje to valdžia perka brangias dujas, šerdama Gazpromą.

O kur dingsta sumokėti mokesčiai? Taip, jie nukeliauja į valdžiažmogių kišenę. Todėl tiktai sąžiningas ir pokyčiams pasiryžęs politikas gali pakeisti padėtį į gerą.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s