Oficialus Andriaus Užkalnio rinkimų štabo pareiškimas apie pirmalaikius Seimo rinkimus

Andriaus Užkalnio rėmėjai ir rinkimų štabas viešai pareiškia, kad pasistojus pirmalaikių Seimo rinkimų klausimui, Andrius Užkalnis bus neabejotinu kandidatu šiuo klausimu.

Kadangi Lietuvai dabar nelengva, o politikų šutvės baigia nustekent mūsų šalį, Seimui reikia tvirtos rankos, kuri suvaldytų niekdirbius ir veltėdžius, esančius valdžioje.

Ne kartą Andrius Užkalnis kalbėjo apie sunkią Lietuvoje gyvenančių tautiečių dalią. Tiktai patyręs verslininkas, politikas, pats išgyvenęs visus sunkiausius vargus, perėjęs per ugnį ir vandenį, savo darbu ir atsidavimu pasiekęs viską, ką turi, gali pagelbėti mūsų šaliai išbristi iš korupcijos, nusikalstamumo, nekompetencijos ir pragaištingos valdininkų savivalės liūno.

Užkalnio rinkimų programa paprasta ir suprantama kiekvienam – ištraukti Lietuvą iš duobės ir suteikti visiems gerovę. Tai lengva padaryti, tik reikia politinės valios – išvaikyti šutves niekdirbių, sumažinti mokesčius ir pakelti atlyginimus.

Todėl Andriaus Užkalnio rinkimų štabas vienareikšmiai skelbia: neabejokite, kad paleidus Seimą, turėsite už ką balsuoti – pats geriausias kandidatas bus Andrius Užkalnis!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s