Andrius Užkalnis pakels minimalų atlyginimą

Tiek daug žmonių dabar Lietuvoje gyvena tik už minimalų atlyginimą, kuris gerokai mažesnis, nei vidutinis. Kaip gali būti normalioje valstybėje, kad vidutinis atlyginimas yra 2000 litų, o minimalus tiktai 800?

Vienas Lietuvos pilietis per mėnesį padaro keletą kartų daugiau bendro valstybės produkto. Klausimas, kur dingsta tie pinigai? Kas juos pavagia, kodėl jų negauna žmonės?

Tai yra prasto valstybės valdymo pasekmė. Minimalus atlyginimas gali būti ir 2000 litų, ir netgi dar daugiau. Todėl Andrius Užkalnis siūlo mūsų politikams nesivargint, meluojant tautai. Visi puikiai žino, kad minimalus atlyginimas turi būti ne mažiau kaip pusė BVP vienam gyventojui. Tai turi būti bent 3000 litų per mėnesį.

Tegul vertelgos neapsimeta kad negirdi. Ir pagal jų dūdelę šokančios profsąjungos tegul nevaizduoja kad čia pakels iki 1000 litų ir bus gerai. Jei jau keliam, tai keliam!

Todėl kiekvienas rinkėjas turi pasirinkti, už ką jis balsuos. Balsuokit už Andrių Užkalnį, jeigu norite gauti didelę algą, kuri būtų didesnė už vidutinę. Minimalus atlyginimas bus 3000 litų, o vidutinis – du kartus didesnis! Taip kad visi, kas balsuos už mūsų tautos kandidatą, turės patį geriausią pasirinkimą!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. mergaite sakė:

    Mane labai sudomino pasiūlymas gauti minimalų atlyginimą pusės BVP dydžio. Iš esmės sutikčiau dirbti ir ketvirčiu etato tame darbe. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s