Priartėjant rinkimų laikui

Kandidatas Andrius Užkalnis jus sveikina su priartėjusiu rinkimų laiku. Susimąstykime, apgalvokime savo pasirinkimą tinkamai. Tik mūsų dvasia pasakys, koks geriausias būdas valdyti šalį.

Labai daug kandidatų nori apgauti rinkėjus, pažada visokias nebūtas gėrybes, kurių niekada neišpildys, žada aukso kalnus ir gerą gyvenimą, tačiau išsyk po rinkimų savo pažadus užmiršta ir jų neprisimena, neįvykdo. Tai apgavikai, kuriais neverta tikėti. Šitokie politikai pažada viską, bet tai melas. Nebalsuokit už juos.

Andrius Užkalnis – sąžiningas politikas, kuris visada įvykdo savo pažadus. Dar taip nėra buvę, kad koks nors jo pažadas būtų neįgyvendintas, tam yra daug liudininkų. Todėl Andrium Užkalniu galima drąsiai pasitikėti.

Andriaus Užkalnio rinkimų programa – geriausia, solidžiausia ir pagrįsčiausia iš visų kandidatų. Jis garantuoja gerą uždarbį kiekvienam, sutrumpintą darbo dieną ir savaitę. Taip ilgai dirbus ir plušus svetimųjų ir savų parazitų labui, jau atėjo laikas atsipūsti ir semti darbo vaisius.

Bendras Valstybės Produktas – BVP jau seniai keletą kartų viršija vidutinį atlyginimą. Norim paklausti, kur dingsta, kur iššvaistomos šitos lėšos, kodėl paprastas Lietuvos pilietis gauna tik skatikus, o kelis kartus didesni pinigai dingsta kaip į vandenį.

Andrius Užkalnis pasižada, kad sumažins mokesčius ir padidins atlyginimus visai mūsų tautai. Tiktai būdami vieningais ir prabalsavę per rinkimus už mūsų kandidatą, galės tikėtis geresnio gyvenimo.

Balsuokite už Andrių Užkalnį visose rinkimų balsavimo apylinkėse!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s