Gyvenkime Lietuvoje kaip Anglijoje!

Artėjant rinkimų dienai mes primename, kad tiktais Andrius Užkalnis suteiks visas garantijas. Netikėkime tuščiais politikų pažadais, kad iš niekur pakils atlyginimai ar liesis gėrybių upės. Tam reikalingas didelis ir nuoseklus darbas.

Tiktais ekonomistas ir žmogus, patyręs gyvenimo negandas gali suprasti, kiek daug darbo reikia įdėti, norint pakelti krizės ir kyšininkavimo nustekentą šalies ekonomiką. Neišmatuojamai didelę patirtį turintis Andrius Užkalnis gali tai padaryti, jis gali pakeisti mūsų Lietuvos ekonomiką taip, kad ši judėtų į šviesią ateitį.

Svarbu neužmiršti balsuojant, kad bus tikrai visokių provokacijų. Jau Andriaus Užkalnio rinkimų štabas gavo signalą, kad VRK planuoja neleisti kandidatuoti jokiems su Andriumi Užkalniu susijusiems asmenims, prisidengdami visokiais ten savo popieriais. Visuomenėje skleidžiamas nepasitikėjimas, šmeižtas ir propaganda, kad Andrius Užkalnis niekada negyveno Lietuvoje ir todėl esą neturįs teisės būti renkamas. Ir kai kurie nomenklatūros atstovai mums pagrąsino, kad rinkimų biuleteniuose Andriaus Užkalnio nebus.

Tačiau mes visi nepasiduosime šitoms provokacijoms, nes mes žinome, kad geriausias kandidatas yra Andrius Užkalnis. Taip kad jeigu nerasite jo ir jo remiamų kandidatų rinkimų biuleteniuose, įrašykit žodį “Andrius Užkalnis“ ranka ir pažymėkite šalia jo kryželį, tada korumpuota valdžia neturės, kur dėtis. Taip pat prašome visus pervesti pinigų rinkimų kampanijai į asmeninę Andriaus Užkalnio sąskaitą.

Todėl balsuokite už sąrašą, pažymėtą “Andriaus Užkalnio rėmimo fondas“. Kandidatai, priklausantys šiąm sąrašui, yra įsipareigoję be jokių atsikalbinėjimų vykdyti visus Andriaus Užkalnio nurodymus, reformuodami mūsų aplinką ir keldami visuomenės gerovę.

Balsuok už Andrių Užkalnį ir gyvenk kaip Anglijoje!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s