Pareiškimas spaudai dėl menamo rinkėjų papirkinėjimo Kaune

Susidariusioje padėtyje, kai buvo Kaune areštuotas autobusas rinkėjų dėl menamo papirkinėjimo, iškeliant versiją, esą tai Andriaus Užkalnio rinkimų štabo suorganizuota akcija, daryta kartu su viena konkuruojančia partija, turime viešai pareikšti paneigimą ir pasipiktinimą tokiu šmeižtu.

Taip pat iškart noriume pastebėti, kad nomenklatūros sprendimu yra sustabdyta daugelio žmonių teisė balsuoti ir taip atimta galimybė rinktis teisingą kandidatą. Negalėdami prabalsuoti, rinkėjai prarado savo galimybę dalyvauti rinkimuose ir pasirinkti sau tinkamą kandidatą.

Taip pat pradėta ir šmeižto kampanija prieš mus. Susiejus mūsų veiklą su didžiausiais mūsų rinkimų konkurentais, buvo paskelbta, kad esą jie mokėjo už rinkėjų atvežimą balsavimo vieton autobusu. Tai yra šokiruojantis bandymas paneigti teisėtai rinkiminei kampanijai išleistas Andriaus Užkalnio rinkimų štabo lėšas, kurios buvo skirtos balsavimo už Andrių Užkalnį agitacijai ir nutylėti, kad Andriaus Užkalnio rinkimų štabas vykdo rinkiminę veiklą.

Nomenklatūra priešinasi mums iš visų galių. Per spaudą skleidžia dezinformaciją ir netgi bando pavaizduoti, kad kitų kandidatų nėra. Nepriklausomi kandidatai į rinkimus nustumti į šalį ir priversti ieškoti alternatyvių priemonių.

Negana to, skleidžiama neteisinga informacija ir melagingi faktai, kuriuos vienareikšmiškai neigiame. Tiktai sąžininga politika atneš mūsų šaliai gerovę. Žmonės nusipelno būti atlygintais už teisingą pasirinkimą.

Pagarbiai, Andriaus Užkalnio rinkimų štabas.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s