Jau rytoj prasideda balsavimas, nepamiršk prabalsuoti tinkamai!

Jau rytoj prasideda balsavimas ir sveikinam su artėjančia balsavimo diena. Todėl labai svarbu nepamiršti prabalsuoti už tinkamą kandidatą – Andrių Užkalnį. Balskuokit už jį visose rinkimų apylinkėse ir parodykim valdžiai bei kitoms oligarchų grupuotėms jų vietą.

Kadangi jau šiandien draudžiama rinkimų agitacija, tai nepriimkit šito straipsnio kaip agitacijos, o tik priimkit kaip informaciją, skirtą jau pasirinkusiems balsuot rinkėjams apie kandidatą.

Tiktai patyręs ekonomistas, mecenatas, verslininkas, rašytojas, žinantis visas varguomenės bėdas padės ištraukti šalį iš Krizės. Darydami blogą pasirinkimą nelaimėsite sau gerovės. Darydami gerą pasirinkimą – laimėsite ir sau, ir visai Lietuvai gerovę.

Andrius Užkalnis yra kiekvieno galimybė rinktis geriausią gyvenimą. Tik su šiuo kandidatu tapsime laiminga ir konkurencinga šalimi. Visuose biuleteniuose pažymėkite Andrių Užkalnį.

Taip pat gavome faktą, kad kai kuriuose biuleteniuose Andrius Užkalnis yra nenurodytas. Tai suklastoti biuleteniai, kurie yra skirti rinkėjams apgauti. Tuo atveju kai aptiksite, kad jūsų apylinkėje yra nenurodytas biuletenis, iškart reikalaukite pas rinkimų organizatorius jums pakeisti biuletenį į teisingą. O jeigu jie atsisakys, tai įrašykite Andrių Užkalnį ranka ir šalia jo padėkite kryžiuką. Tokiu atveju jie neturės kur dėtis.

Taip pat kviečiame visus rinkėjus nufotografuoti savo rinkimų biuletenį, kuriame prabalsavote už Andrių Užkalnį ir įdėti čionais tą nuotrauką. Laimingieji dalyvaus loterijoje, kurioje laimės vertingus prizus, įsteigtus Andriaus Užkalnio rinkimų štabo.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

13 komentarų

 1. Vaida sakė:

  A rimtai? O kur jis anksciau buvo? Tikriausiai jau pinigeliu pristigo nabagui, kad i valdzia verzias 🙂 Sekmes.

 2. Atgalinis pranešimas: Mano pasirinkimas rinkimuose – nuostabiausia lietuviška GĖLĖ « Gyvenimo kritika

 3. Atgalinis pranešimas: Jonas Jonka rašo grožinės literatūros blogą » Lietuvi! Savivaldos rinkimuose pasirink teisingai!

 4. Jonas Jonka sakė:

  Užkalni, ar tai Jūsų originali idėja?

  • Sveikiname, draugas Jonai Jonkai, jus Andriaus Užkalnio rinkimų puslapyje. Mes džiaugiamės gautu iš jūsų palaikymu ir tikime, kad jūs tinkamai pasirinksite. Taip pat džiaugiamės dar prieš rinkimus prasidedančiu mūsų bendradarbiavimu ir tikime, kad ir po rinkimų galėsime drauge dirbti Lietuvai!

 5. na sakė:

  nezinau kas jis toks,bet morda man jo falsyva,ir akys falsyvos,na nors uzmusk jis man i gera zmogu nepanasus,ir dar vienas,jei verslinykas tai jau garantuotai padla,o poetu dabar gali buti bet kas,cia ne rodyklis.kantai kovotoja duok,basa plyka bet kovotoja,o tokiu poetu…aciu nereikia

 6. Atgalinis pranešimas: Mergaitė » Blog Archive » Andrius Užkalnis – Lietuvos viltis!

 7. Ruta konservatore sakė:

  O siawbas! as tikiuosi cia tik bajeris?! koshmaras kazkoktai…. kaip bajeriui al ir nebloai….

 8. Zora sakė:

  🙂 Andriau, dievinu tavo sarkazmą. Tiesiog – dūšios brolis. Skaitau ir lūžtu!! :))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s