Rinkėjai masiškai balsavo už Andrių Užkalnį, valdžia slepia rinkimų rezultatus

Korumpuota valdžia slepia rinkimų rezultatus. Daugybė rinkėjų iš visų Lietuvos kampelių balsavo rinkimuose už Andrių Užkalnį, tačiau slapta pašalinusi Andriaus Užkalnio pavardę iš biuletenių, valdžia dabar slepia, kad Andrius Užkalnis surinko rekordinį balsų kiekį.

Tūkstančiai ir dešimtys tūkstančių rinkėjų ėjo į rinkimų apylinkes atiduoti savo balso už savo teisėtai pasirinktą kandidatą. Ir jie balsavo, įrašydami Andrių Užkalnį, net nepaisydami draudimų ir persekiojimų.

O dabar valdžia paniekino rezultatus, gėdingai nutylėdama faktą, kad dauguma žmonių rinkosi teisingą kandidatą. Jie sako, kad tik 44 procentai rinkėjų teatėjo balsuoti. O apklausos parodytų ką kita. Kad atėjo ne 44, o 88 procentai balsuoti. Ir dauguma balsavo už Andrių Užkalnį.

Tai korupcija, kuri kelia panieką. Reikalaukit savo savivaldybėse, kad meru būtų pripažintas Andrius Užkalnis ir visi rinkimų rezultatai perskaičiuoti jo naudai.

Čia kaip įrodymą pateikiam balsavimo pavyzdžių, tikrų biuletenių, kuriuos mums atsiuntė Andriaus Užkalnio patikimiausi palaikytojai. Tai geriausias įrodymas, tai faktai, kad viską neigianti valdžia nutyli, ką palaiko gyventojai.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s