Andriaus Užkalnio dovana rinkėjams

Šią įsimintiną pirmą pavasario dieną Andrius Užkalnis kaip žadėjo, dovanoja visiems savo rinkėjams įstabią ir nuotaikingą dovaną – ekrano užsklandą, kuria galite papuošti savo desktopą su Andriaus Užkalnio atvaizdu.

Šitą gražią dovaną specialiai jums blogo skaitytojai nupiešė mūsų dizaineris. Joje matome Andrių Užkalnį, linkintį savo rinkėjams sėkmės ir džiaugsmo, kaip būtų gerai, gyvenant Anglijoje.

 

Andrius Užkalnis

Andrius Užkalnis linki jums sėkmės

Su šitokiu prabangiu paveikslu visada galite papuošti savo kompiuterį ir pasidžiaugti prieš draugus, nes jie tokios nuotraukos neturi. Tai bus maža prabangos detalė, kuri jums primins kaip galima gyventi gerai.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

11 komentarų

 1. seskine46 sakė:

  fuck yeah!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. seskine46 sakė:

  Ai tiesa… Mes labai kukliai prašomės nusižeminę p. Andriaus tapti mūsų kuklios bendrijos garbės nariu. Mums jūsų pavyzdys yra kaip šviesus rytojus. Mes norime gyventi taip kaip Anglijoje… Labai

  Prašome nepabrokyti ir nepasididžiuoti.

  Gavę oficialų jūsų atsakymą jį publikuosime http://seskine46.wordpress.com

  • Neabejotinai pritariu ir dėkoju už tokį pasitikėjimą. Mano geriausi sveikinimai Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijai, kuri pradės gyventi kaip Anglijoje anksčiau už kitus ir kuriai šildymo sezono metu bus pajungtas papildymas šildymas, o taip pat pabarstyta daugiau druskos, nes teisingai pasirinkusieji nusipelno geresnio, šiltesnio ir sotesnio gyvenimo. Tegu Dievas laimina Jus, mielieji, ir telaimina Dievas Šeškinę.

 3. Romas sakė:

  Andrius man vienintelis galintis pakeisti S. Pošką vaidinantį aktorių. Tiktų ir iškalba, ir stotu (o ypač tas naglas snukis gerai žiūrėtųsi).

 4. Atgalinis pranešimas: Mūsų bendrijos garbės narys | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

 5. Budintis A.Užkalnio štabo sekretorius sakė:

  Gerbiamasis Romai, sveikiname Jus prisijungus prie mūsų būrio ir ačiū už palaikymą! Andrius Užkalnis, ŽMONIŲ KANDIDATAS, visokeriopai palaiko mūsų mylimo aktoriaus Kristojono Bartoševičiaus talentą ir remia iniciatyvą paskirti jį 2012 m. “Oskarų“ nominacijai nuo Lietuvos. Kristijonas Bartoševičius, meniniame kinofilme vaidinantis Saulių Pošką, yra geras pavyzdys, kaip gali daug pasiekti lietuvis, teisingai balsuojantis ir pasirenkantis širdimi, neleidžiantis savęs suvedžioti sirenų dainoms.

  Todėl ačiū Jums dar kartą už ANDRIAUS UŽKALNIO palaikymą, eime ranka rankon, kad nebūtų Lietuvoje nei varguolių nei pavargėlių, o visi būtume raudonskruosčiai, sveiki, laimingi ir žingsniuotume su daina!

 6. info sakė:

  taigi tuoj Radzis savo bloge racas.lt tai aprasys arba susikaupes ir… neuzsimins. abiem atvejais tai pliusas Uzkalniui. neleidzia saves pamirst Radziui.

 7. Karole sakė:

  aciu uz tuos visus rinkiminius pareiskimus, verkiu iki asaru is juoko……..is komentaru irgi…….:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s