Prezidentė Dalia Grybauskaitė gerbia Andrių Užkalnį

Pranešimas spaudai ir žiniasklaidai apie susitikimą tarp Andriaus Užkalnio ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gerbia Andrių Užkalnį ir jo veiklą

Susitikime su Andriumi Užkalniu gerbiama Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išreiškė pagarbą ir susižavėjimą talentingu autoriumi ir jo kūryba bei nuopelnais Lietuvos tobulėjimui.

Pokalbyje su Prezidente Andrius Užkalnis aptarė su Prezidente Dalia Grybauskaite reikalus. Lietuvos vidaus ir užsienio politika, vystymo planai, kultūros gerinimas, būdai, kaip išvaduoti šalį iš krizės ir skurdo yra svarbūs visiems. Prezidentė išklausė Andriaus Užkalnio patarimų ir jais galės remtis savo veikloje.

Prezidentės jausmai Andriui Užkalniui yra nuoširdūs ir atviri, nes tai intelektuali, valinga, protinga, tikslo siekianti ir visuotinai gerbiama šalies vadovė. Todėl abejonės nekyla, kad ir Andrius Užkalnis, susilaukęs išskirtinio, netgi ministrams nerodomo Prezidentės dėmesio, yra pastatytas Lietuvos visuomenėje į pirmą planą.

Andrius Užkalnis pasirašė Prezidentei savo knygą, kuri Prezidentei labai patiko.

Andrius Užkalnis yra žymus Lietuvos išeivijos veikėjas, mecenatas, verslininkas, ekonomistas ir politikas, parašęs daugelį knygų lietuvių, anglų ir kitomis kalbomis.

Pagarbiai,

Andriaus Užkalnio

Rinkimų štabo informacija

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. Juozas Gaila sakė:

    Prezidentes veide nenuslepiamas susizavejimas Uzkalniu. Veik gali isskaityti jos minti: “Ak, koks jis zavus, kad tik ji isrinktu“

    • Mes neabejojame, kad po to, kai Dalia Grybauskaitė bus išrinkta į Europos Prezidentės postą, Andrius Užkalnis bus paskirtas jos įpėdiniu arba atstovu Lietuvoje.

      Todėl jau dabar prašome jūsų visiems skelbti informaciją, kad Andrius Užkalnis taps Lietuvos Prezidentu po Dalios Grybauskaitės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s