Andrius Užkalnis palaiko tinklaraštininkų teises

Andrius Užkalnis šiandien paskelbia palaikymą tinklaraštininkų (vadinamųjų blogerių) teisėms. Ne visiems žinoma, kad tinklaraštininkai irgi dirba darbą, kuris turi būti atlygintinas. Todėl ne kiekvienas nemokamai žmonių gaunamas dalykas yra nemokamas.

Todėl Andrius Užkalnis siūlo naują pakeitimą, kurį įgyvendinti galės BATGA-A – tinklaraštininkų ir interneto žiniasklaidos asociacija.

Kaip visi žino, įvairios laikmenos yra apmokestintos, nes į jas visi gali įsirašyti muziką ir filmus. Todėl visi sumoka nedidelį mokestį, pirkdami kompaktines plokšteles ar laikmenas, į kurias paskui įrašo nelegalią produkciją. Taip sumokėti pinigai paskui paskirstomi kūrinių autoriams, o šie tada turi iš kur gyvent ir išlaikyt save ir savo šeimas.

Tačiau dabar interneto autoriai tinklaraštininkai negauna pinigų už tai. Bet jų turinys yra gabenamas per internetą. Todėl Andrius Užkalnis siūlo apmokestinti visus interneto tiekėjus. Taip vartotojai ir skaitytojai niekaip nenukentės, nes jiems nebus papildomo antkainio, tačiau apsukrūs ir godūs vertelgos, kraujasiurbiai, gyvenantys iš svetimo turinio, svetimos kūrybos, bus priversti pakratyti pinigines.

Taip kad interneto tiekėjai turės sumokėti po litą už megabaitą BATGA-A autorių agentūrai. Agentūra jau šiuos pinigus padalins visiems tinklaraštininkams (tinklaraščių autoriams). Taip turėsime ir vilką sotų, ir avį sveiką. Visi skaitytojai ir toliau galės skaityti nemokamai, o autoriai turės pinigų.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. skirtumas sakė:

    Taip!!! Apmokestint tą vagių ir pencininkų prakeiksmų objektą Telekomą!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s