Ziņu Latvija no Andrus Užkalnis

Šodien ir svarīga diena. Andrus Užkalnis, bijušais lietuviešu rakstnieks, publicists, žurnālists un politiķis oficiāli saka par savu lēmumu atstāt Lietuvu un doties uz Latvija.

Šis lēmums ir patiešām svarīgi, lai visas Lietuvas un Latvijas cilvēkiem: Lietuvai būs ne vairāk iespēju cīņai pret korupciju. Un Latvija būs līderis britu politikā un veiksmīgu līderi Londonas Parlamenta kurš izveidoja visas preces mūsu emigrantiem ir šajā pilsētā, faktiski, kapitāla pasaulē.

Andrus Užkalnis ir ļoti populāra autors, uzņēmējs un ekonomikas Apvienotajā Karalistē un citās Rietumu valstīs speciālistu

“Es atstāju Lietuvas un doties uz Latvija cerību Latvija tiešām zināt, kas dos šai valstij, lai gūtu panākumus un es pa kreisi visiem, kas korumpēti ellections ar korumpētiem politiķiem Lietuvā, tie būs tiešām žēl par to..“- teica Andruss Užkalnis, jaunā kandidāts prezidenti Latvija.

Andrus Užkalnis ir ļoti labi zināms par viņa reformām Lietuvā un simts bojāti birokrātu, kas ir identificētas un sekmīgi cīnījās.

Andrus Užkalnis ir viens no plaši pazīstams speciālistu ekonomikas, uzņēmējs, multimiljonārs un investors. Lietuvā Andrus Užkalnis ir pazīstams kā viens no populārākajiem konsultantiem, kas palīdzēja veiksmīgi cīnīties krīzi pēc tam, kadneizdevās oficiālā reformas.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s