Andrius Užkalnis – pirmasis Lietuvos politikas Google Plus sistemoje

Skubame pranešti jums svarbią žinią, kad Andrius Užkalnis tapo pirmu Lietuvos politiku, kuris moderniai žengia koja kojon su laiku ir jau atsidarė paskyrą savo sistemoje Google+.

Visada šią paskyrą galite pasiekti ir matyti Google+ įvedę “Andrius Užkalnis“ arba taip pat adresu http://gplus.to/Uzkalnis , todėl labai visus kviečiame prisijungti.

Andrius Užkalnis kviečia jus į Google+, pasipuošęs spalvingu Google+ firminiu šaliku, kuris buvo numegztas iš natūralaus šilko Tailando geriausių meistrų tiktai trimis egzemplioriais, kuriuos Google kompanija įteikė Andriui Užkalniui, Anglijos Karalienei Elžbietai ir bankrutuojančio Facebook vadovui Mark Zuckerberg kad šis jaustųsi ne taip nuskriaustas. Tai yra auksiniai Google+ akauntai, kurie turi ypatingas privilegijas

 

Populiarusis autorius, žurnalistas, mecenatas, ekonomistas, verslininkas ir politikas Andrius Užkalnis visada kviečia jus tapti jo sekėjais Google+ paskyroje. Taip galite prisijungti ir tapti laimingaisiais galinčiais skaityti Andriaus Užkalnio geriausias mintis.

Inovatyvios naujovės, kurias Andrius Užkalnis atveda į Lietuvą, padės visiems gyventi lengviau. Štai ir internetas tampa pasiekiamesnis, o Andriaus Užkalnio konsultacijų dėka dabar daugelis jaunųjų ir vyresnių internautų galės lengvai ir įspūdingai pasiekti galimybę užsiregistruoti ir sukurti paskyrą naujoje Google+ sistemoje kurioje atras savo draugus ir žmones kuriais verta sekti.

Todėl neabejojame kad su šia džiugia gaida galime jus pasveikinti ir pakviesti prisijungti prie Google+ kur galėsite tapti tikraisiais Andiraus Užkalnio gerbėjais.

 

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

  1. Johnsonas sakė:

    Kada pirmasis skrydis į kosmosą ? Ar dar nėra tokių planų ?

  2. next sakė:

    man atrodo, kad Andrius Užkalnis JAU kosmose 😉 tik mes ( ir jis pats ) dar to nesuprantame

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s