Štai jau laikas ruoštis naujiems rinkimams

Andrius Užkalnis - geriausias kandidatas į SeimąKaip jau visi žino, Andrius Užkalnis niekada dar nėra apvylęs savo rinkėjų. Nes skirtingai nuo visų kitų pažadukų, jis visada įvykdo savo pažadus. Kiti Seimo nariai ir į miestų tarybas išrinkti deputatai įžūliai naudojasi visokiomis privilegijomis. Bet Andrius Užkalnis yra išimtis, nes nei karto dar nėra pasinaudojęs valdiška padėtimi savo tikslais.

Jau kaip matėme, netgi kai valdžiažmogiai įžūliai ir klastingai draudė dalyvauti rinkimuose, kad tik apribotų galimybes kovoti už Lietuvą ir Teisybę, Andrius Užkalnis nepalūžo. Jis visiems parodė, kad netgi neįmanomom sąlygom viską galima pasukti gera linkme.

Štai ir matome, kad jau baigiasi krizė, jau gerėja žmonių gyvenimas. Taip atvykęs gyventi į Lietuvą Andrius Užkalnis sugeba daug ką nuveikti. Jis atvedė daugelį naujų investuotojų ir daug pinigų į Lietuvą. Taip ir daugelis miestų bei miestelių ėmė tvarkytis, o žmonės jau nebijo išeiti į gatves ir netgi reikalauti teisybės, kalbėti tarp savęs ir laisvai reikšti mintis ir pasipiktinimą bloga valdžia. To dar nebuvo prieš kelerius metus, kai Andrius Užkalnis negyveno Lietuvoje.

Visada atsižvelgdamas į žmonių nuomonę, patikimas, nuoširdus politikas. Todėl svarbu yra kiekvienam žinoti ir suprasti, kad ne viskas yra nuperkama. Reikia pasitikėjimo, proto ir didelio pasiryžimo kovoti už Lietuvą, už Tėvynę. Taip kad nepamirškime Andriaus Užkalnio ir prašykime jo, kad dalyvautų rinkimuose į Seimą. Neatiduokim Lietuvos oliharkams ir banditų gaujoms.

Taip pat primename, kad Andriaus Užkalnio rinkimų programa jau greitai bus dar labiau išplėsta ir papildyta naujais pažadais, kurie tikrai bus įgyvendinti.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. potencialus rinkėjas sakė:

  taigi klaidų privėlei : turi būti “teisibe“ arba dar įtaigiau “teisibia“ o tu kažkaip mužikiškai su savo teisybe išsišokai… nebalsuos rinkėjai už tave, netikės. sakys kad užsimaskavęs klano atstovas esi…

  • Mes informuojame, kad susitikrinome su Valstybine Lietuvių Kalbos Komisija ir ji sako, kad reikia rašyti “teisybė“, o ne “teisibė“ ar kaip kitaip, todėl už Lietuvių kalbą, kuri turi būti išsaugota ateities kartoms. Būkime už savo ir mūsų visų ateitį, tautiškumą!

 2. Viktoras sakė:

  Andriau, tu čia rimtai ?

 3. vagei valdzioi sakė:

  AS tai balsosiu uz Uzkalni, jis Anglijoj buves, pinigu jam jeu nereikia nevoks kaip kiti tik prie lovio kad kisenes prisikimst!!!!!!!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s