Kreipiame dėmesį kad rinkimai į Seimą jau artėja. Nuo Veisiejų iki Kaišiadorių, nuo Elektrėnų iki Jurbarko – visur tinkamas kandidatas!

Reikia išrinkti vieną žmogų visose vienmandatėse apygardose bei apylinkėse ir vietoje 250 ar kažkokio panašaus veltėdžių skaičiaus Seime turėsite vieną, patikimą ir visiems žinomą kandidatą! Vietoje minios seimūnų – vienas patikimas žmogus kuriuo galime pasitikėti!

 

Tas pats žmogus – vienas pasitikėjimo vertas kandidatas gali atstovauti visus rinkėjus – Kaunas, Babtai, Klaipėda, Alytus, Varėna, Kaišiadorys, Radviliškis, Rokiškis, Vievis, Vilnius, Veisiejai, Jurbarkas – bet kuris Lietuvos miestas ir miestelis gali pasakyti kartą aiškiai: renkam vieną žmogų į visas Seimo vietas. Nes nereikia mums minios neaišku kuo užsiimančių deputatų kurie neduoda neaiškios naudos paprastam Lietuvos rinkėjui.

Nesvarbu kuriame mieste jūs gyventumėt, ar Vilniuje,  Bezdonyse, Palangoje ir Zervynose, ar Kupiškyje, Kaišiadoryse, ir Gargžuodse, ar Vievyje, Elektrėnuose, Marijampolėje, Trakuose ir Lentvaryje – visada žinote kuo galima pasitikėti. Tai žmogumi kuris randa daug energijos ir gali jums užtikrinti pažadus, kurie jūsų neapvils.

Skelbiame originalų kreipimąsi į visus dorus Lietuvos žmones parašyta paprastų žmonių ir rinkėjų kalba kad visi galėtų suprasti esmę kodėl verta pasirinkti tinkamą kandidatą rinkimuose į Seimą kad jum būt geriau ir žinokite už ką balsuot kad nedaleisti apsimetėlių o pasirinkti tinkamą kandidatą

Kiekvienas durnius žino, kad banditsko mentaliteto atmatos lenda kur arčiau lovio. Ir kai tik jie tai padaro, tai tik švaisto visų mūsų babkes, ir nereikia Lietuvai tiek bereikalingų tuščiažodžiautojų ir biezdarių valdžioj. Reikia paprasto vadovo kad suprastų kiekvieno žmogaus poreikius.

Prieš rinkimus gaujos ubliūdkų biezpaščadnai kruša mozgus paprastiem žmonėm, skleisdamas briedą ir tik nori lįsti kuo arčiau lovio, kad vogtų visų mūsų babkes, todėl skleidžia visokią propagandą. Tokie dabar tikrai eis per rinkimus kad tik susižertų daugiau apgautų žmonių balsų papirktais balsais.

Išvyti lauk reikia visus tuos bezmozglus ūrodus iš kriminalinių gaujų kurie daro nusikaltimus organizuotom šaikėm o dabar dar užsimanė valdžios. Jie dar nedaauggę iki šiukšlių rinkimo gatvėje, nes jie kriminaliniai atmatos, kuriems vieta kalėjime. Aš nedaleisiu, kad visokie ūrkos ir vagiai, kurie ieško tik kur pavogti svetimus pinigus, sėdėtų valdžioje. Jums aišku ką daryti kad jie nepakliūtų į valdžią. Jei žinot už ką balsuoti, jie nepapuls.

Jūs suprantate, juos tik daleisk prie pinigų ir viskas, jie nejaučia jokio saiko, jiems nieko nėra švento, jie savo tėvą ir motiną parduotų už tai, kad gautų diešovą bonkę degtinės ir padulkint mergų ir pasigirt prieš kitus panašius ūrodus nauju džipu. Jie galvoja kad jiems negalioja taisyklės kurios galioja paprastiem žmonėm bet mes dar jiems parodysim.

Tai žmonės, kurie negali būti daleisti valdžion, nes jie jau pardavė Lietuvą ir parduos dar kartą kitam, kuris tik daugiau užmokės. Mūsų visų tikslas yra nedaleisti kad vagys, nesąžiningi biurokratai, politinės prostitutės ir kitos atmatos pakliūtų į valdžią.

Balsuokite už mane ir aš jums garantuoju, kad aš išpildysiu visus pažadus ir tie besmegeniai mūsų turto grobstytojai per rinkimus nepraeis. Nors kartą turėsite gerą valdovą kuris jumis visais rūpinsis, pakels pensijas ir atlyginimus aukščiau vidurkio. Aš jums pažadu kad patenkinti liks visi ir niekas neturės man priekaištų.

Taip kad jūs žinote už ką balsuoti ir kad reikia padaryti tinkamą pasirinkimą jeigu nenorit okupacijos ir to kad iš jūsų atimtų paskutinius grašius.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s