Vagiai daugiau nevogs iš Lietuvos

Vagis neša pinigusDaugelis klausia Andriaus Užkalnio, ką jis galvoja apie valdžion pakliūvančius vagius. Tai labai svarbus klausimas ir į jį turi būti atsakyta. Nes kai neatsakyta, tai žmonės negail suprasti, kaip gali būti laisvė ir teisybė Lietuvoje. Todėl mes atsakysime į šitą klausimą.

Vagiai neturi pakliūti į valdžią ir tai yra svarbiausia sąlyga. Nes jei tik vagiai pakliūna į valdžią, tai jie ima vogti ir tada jau yra klausimas apie tai kad pavogė visų mūsų pinigus.

Aišku nepaslaptis kad vagių jau į valdžią yra pakliuvę, nes pareigūnai vis pagauna kyšininkus ir kitokius vagius, kurie trukdo normaliems žmonėms gyvent. Čia klausimas yra paprastas: visus kyšininkus, vagius ir biurokratus kurie neduoda žmonėms gyvent, reikia mesti lauk iš valdžios. Nes biurokratai ir kyšininkai neturi trukdyti žmonėms. O vagiai neturi vogti iš žmonių.

Todėl svarbiausias darbas kurį padarys Andrius Užkalnis – tai apvalyti valdžią nuo vagių, kyšininkų ir biurokratų. Tai nėra lengva ir tam reikia labai stiprios politinės valios. Ne veltui vagiai jau dreba ir pila pamazgas ant garbaus autoriaus, mecenato ir ekonomisto Andriaus Užkalnio.

Vagiai bijo, kad Andrius Užkalnis ateis ir parodys jiems iš kur svogūnai dygsta. Pasigailėjimo nebus ir nei vienas vagis nebus paliktas poste, nes visi bus patikrinti ir įvertinti. Yra ir sąžiningų tarnautojų, kurie stengiasi dirbti, bet nesąžiningi jiems užkerta kelią. Tuos nesąžiningus teks išvaryti.

Tiktai be vagių valdžioje mes turėsime laisvą, laimingą ir turtingą Lietuvą, kurioje kiekvienas gali jaustis laisvu žmogumi.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

7 komentarai

  • Labai teisingai jūs lyginate Andrių Užkalnį su laivo Kapitonu, kuris ves Lietuvą audringais politikos vandenimis ir atves į išsvajotą uostą kur žmonės galės pasijusti saugiais ir jie tada rūpės valdžiai, o nebus palikti likimo valiai.

 1. Kostas sakė:

  ne vAgiai, o vOgiai (nuo žodžio vogti o ne vagti!)

 2. marimar sakė:

  Gal gerbiamas kandidatas papasakos, ką darys su vagių prisivogtais mūsų pinigais ir gal juos mums grąžins?
  Ką darys, kad paprastam žmogui užtikrint orią kasdienybę?

  • Tuos privogtus turtus vagiai turės atiduoti žmonėms, kad teisingumas įsigalėtų. Dabar jie prisivagia nebaudžiami ir galvoja kad taip bus visada. Bet ateis ir jiems atpildo valanda. O paprastam žmogui bus pakelti atlyginimai taip, kad būtų didesni už vidutinį. Andrius Užkalnis padarys kad minimalus atlyginimas būtų bent 3000 litų, o paskui – dar kelis kartus didesnis. Už tokį jau galima taupiai gyventi.

 3. Liaudies balsas ("genuine") sakė:

  – Už ką balsuosi?
  – Bet matai, Užkalnis sako, kad durniams kelio jau negalima duoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s