Andrius Užkalnis paneigimas

Andrius Užkalnis paneigia faktą kad jo propaganda yra apmokama iš nelegalios sąskaitos būsimiems rinkimams į Prezidento postą, taip švaistant rinkėjų ir partijų lėšas ne rinkimams o būsimai valdžios uzurpacijai.

Andrius Užkalnis - jūsų pasirinkimas!

Jau anksčiau valdančiosios jėgos bandė uždrausti Andriaus Užkalnio veiklą, kadangi šis kandidatas žada Lietuvos žmonėms tai, ko jie nusipelno – didelių atlyginimų, darbo užmokesčio didesnio už vidutinį ir kitų gerovių.

Visus šiuos dalykus Andrius Užkalnis jau yra pažadėjęs savo rinkimų programoje. Balsuokite ateinančiuose Prezidento rinkimuose už Andrių Užkalnį ir nenusivilsite! Andrius Užkalnis – jūsų kandidatas!

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

7 komentarai

 1. Dar VIENAS STORAS MELAGIS PRIE TAUTOS GARDAUS LOVIO. Šiam YPATINGAM POSTUI YRA ŽYMAI VERTINGESNIŲ,Lietuvai tikrai nusipelniusių ASMENYBIŲ(100 proc. SĄŽININGŲ,IŠMINTINGŲ ,DARBŠČIŲ ,Be J O K I O L I E T U V I Š K O S D Y D Y B Ė S I R MELO KIEKIO , KAIP PVZ. 1.AMERIKOS LIETUVĖ,PROFESORĖ LIUCIJA BAŠKAUSKAITĖ, 2.PROFESORĖ NIJOLĖ VEČKIENĖ,…. Žinoma,jei JOS NESUTIKTŲ KELTI SAVO KANDIDATŪRŲ,TAI AŠ ,SUSITAUPIUSI UŽ STATUI (DUOKLEI KORUMPUOTAI LIETUVOS GRIETINĖLEI) IŠKELSIU SAVO KANDIDATŪRĄ,KADANGI JAU BEGALO ĮGRISO VISI KORUMPUOTI NOMENKLATŪR INIAI SNOBAI,,APSIVOGĘ,APSIMELAVĘ IKI SOTIES.MANAU VELTUI MINKŠTAS VYR ELIS DEDA VILTIS.

 2. Bombardyrius sakė:

  matau, Birute, kad geru grybu uzsieni randat.

 3. Domante sakė:

  ha ha 😀

 4. bruno sakė:

  Birute, aš jus myliu.
  Jūs esate tautos ir pasaulio bendruomenės, o bendrai sudėjus, ir visatos ateitis.
  te jėga būna su Jumis, garbioji ponia.
  Užkalnis yra storas, melagis ir dar prie lovio. fu.
  Kelkite savo kandidatūrą. Aš jos nepalaikysiu, bet labai džiaugsiuos tamstos pasiekimais kvadratiniais langeliais nužymėtuose dienoraščiuose.
  (čiupk bybį tu durne)

  • Birutė sakė:

   Na to dar nedariau niekam ir nedarysiu, nors ir gyvenu,gyvensiu viena ir valgysiu prastokai. O kas labai siūlys savo-ATSARGIAI,NES JI TIK NUKĄSIU IR IŠSPJAUSIU. Lietuvaičiai vyrai JŪS ESATE BE MENKIAUSIOS KULTŪROS, kai tai siūlote padoriai moteriai

 5. remis sakė:

  as tik uz Birute! puiku butu tureti prezidente,pavarde storanosen,tfu neiskaitau.kelkit kandidatura ir mes visi vieningai palaikysim,ir prie lovio maloniai palydesim

 6. qarpon sakė:

  Garbes Caps Lock Prezidente jos Ekselencyja Byrute Capslockensen.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s