Pranešimas dėl rinkimų į Seimą

Tuo pagrindu, kad ir vėl korupcionieriai siautėja ir jau prametė garbų kandidatą, mecenatą, versliniką Andrių Užkalnį iš rinkimų ir jo vadovaujamą partiją “Lietuvos ateitis – mūsų gerovė“ išbrokijo prisidengdami atsikalbinėjimais, kad ši neregistruota, Andriaus Užkalnio rinkimų štabas skelbia protestą.

Turėdami karčios patirties, kad Andriaus Užkalnio balsus rinkimų komisija išbrokuoja ir neįskaito netgi tada, kai šie yra įrašomi rinkėjų, dabar turėsime sužaisti sunkų ir kartų žaidimą pagal tautos prakaitu ir krauju besimaitinančių valdžios protekcionistų skelbiamas taisykles.

Balsavimo biuletenio pavyzdys

Labai atidžiai čionai pažiūrėkit, kaip dėti kryžiuką ir parašyti skaičius. Skaičių 102 reikia parašyti kad būtų užbalsuota tinkamai. Kai bus išrinktas šitas kandidatas tai jau kelsim klausimą, kad Andrius Užkalnis turi būti Seime.

Ir kad jiems nebūtų galimybių atsikalbinėt, užbalsuokime už Skirmantą Tumelį, kuris yra 102 kandidatas rinkimuose, ir neigia visas tas korupcines schemas. Kai toksai kandidatas bus išrinktas, galėsim iškelti klausimą, kaip atsitiko, kad išrinktas kandidatas, kuris ištikro yra Andrius Užkalnis, tik parašytas kitu vardu ir pavarde.

Taip machinatorius ištrauksim į dienos šviesą. Pažiūrėsim, kas yra kas. Padarysim jiems pipirų į sėdimąją, kad nenorėtų daugiau vaizduot nesuprantančių veidų iš rinkiminės urnos. Negalės jie atsikalbinėti, kad nežinojo, už ką balsai renkami. Turės pripažinti tiesą.

Todėl Andriaus Užkalnio rinkimų štabas kviečia rinkėjus nepatingėti ir pasinaudoti savo rinkimų teise. Kad validuoti biuletenį, reikia pasirinkti sąrašą numeris 1 ir apačioje langelyje parašyti skaičių 102, kuris reiškia, kad užbalsuotas yra Skirmantas Tumelis.

Rinkiminiai machinatoriai po tokio mūsų atsako neturės kur dėtis ir daugiau negalės atsikalbinėti kad negali registruoti kandidato Andriaus Užkalnio rinkimuose.

Pagarbiai,

Andriaus Užkalnio rinkimų štabo informacija.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. zbygniewas sakė:

    Byloja akivaizdūs, teisingi argumentai i faktai!

  2. zbygniewas sakė:

    Byloja akivaizdūs ir absoliučiai teisingi argumentai i faktai!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s