Valdžia slepia rezultatus ir įteisina rinkimų klastojimus

Jau ne pirmas kartas, kaip valdžia imasi grubių pažeidos veiksmų, kad tik neprileisti Andriaus Užkalnio prie rinkimų. Štai anksčiau jau žmonės balsavo už biuletenius, kuriuose patys įrašė kad tai Andrius Užkalnis. Valdžia tylėjo ir neigė rezultatus, nors jie buvo garbaus mecenato, ekonomisto, verslininko ir politiko naudai.

Dabar tas pat padaryta nesidrovint ir nušalinant iš rinkimų kandidatą Skirmantą Tumelį, kuris buvo Andriaus Užkalnio statytinis per rinkimus. Žmonės norėjo balsuoti bet jiems nedavė, kaip nedavė balsuoti ir už kandidatą, kuris yra intelektualas.

Garbusis kandidatas sako: “netgi visiški ubliūdkai ir urodai jau supranta, kad juos apipiso balsų pirkėjai, todėl dabar jiems teks čiulpti bybį, jeigu jie neis protestuot.

Specialiai buvo numuštas statytinio reitingas. Numušti visi balsai. Nepaisant to kandidatas praėjo su triuškinančiu laimėjimu. Ir ką jūs norit? Buvo nubraukti visi balsai. Pasiliko tiktai tie, kurių nespėjo ir nesugebėjo suklastot rinkiminės šutvės, besivadinančios prižiūrėtojais.

Ketvirtadienį bus protestas. Visi žmonės susivienys ir eis į gatves Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Prie tų protestų prisijungs ir Andriaus Užkalnio rinkimų štabas.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s