Pareiškimas dėl įsigalėjusios antidemokratijos

Rinkimai parodė ir dabar jau žinome, kad Andrius Užkalnis yra tyčia šmeižiamas ir neigiamas įvairių antivalstybinių, antilietuviškų jėgų. Nenutilo dar rinkimų batalijos, o valdžia jau raiko biudžeto pyragą, dalindamasi prabangius postus.

taip atrodo dabar Lietuva paskendusi po rinkimų

taip atrodo dabar Lietuva paskendusi po rinkimų

Lietuvos gyventojus šokiravo valdžios išpuolis nukreiptas, prieš gyventojus, prieš rinkėjus ir prieš mylimą kandidatą, politiką, mecenatą, prieš Andrių Užkalnį. Netgi jo statytinis Skirmantas Tumelis buvo nedorai paneigtas ir išmestas per rinkimus, uždraudus jam rodytis Kaišiadoryse. Persekiojimas su įvairiomis nelegaliomis struktūromis pasiekė apogėjų. Paskui buvo netgi gaudomas kitas statytinis, pranešus kad jis nelegaliai žada kad grąžins pavogtas valdžios lėšas.

Naujas išpuolis nukreiptas prieš žmonių laisvę įvyko prieš kelias dienas, kai valdžia nusavino kredito unijos pinigus, kurie priklauso garbiam mecenatui. 200 milijonų litų, kurie buvo skirti badaujantiems našlaičiams pasirodė pavogti. Kas kaltas? Tai sau atsakys kiekvienas.

Andriaus Užkalnio rinkimų  štabas skelbia oficialų pareiškimą: mes dar turime pinigų užtektinai todėl nepavyks nuslėpti nusikaltimo. Visos lėšos yra apdraustos ir mes imsimės tinkamo teisinio ir moralinio atsako kad pažaboti godžias valdžiažmogių srėbtuves.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s