Apie Andrių Užkalnį

Andrius Užkalnis – tai toks žmogus, kaip ir mes, jis turi daug pomėgių, mėgsta laisvalaikį ir įdomias veiklas. Gimęs nedideliame Pakaunės miestelyje, mokėsi paprastoje mokykloje, jo tėvai buvo neturtingi, turėjo sunkiai dirbti, todėl nuo mažumės patyrė daug vargo.

Kas geriau supras paprasto žmogaus problemas, jei ne toks pat žmogus?

A.Užkalnis su mama vaikystėje

Daug metų praleidęs tremtyje iš Tėvynės, priverstinėje emigracijoje, dirbęs sunkiausius darbus, paragavęs ir bedarbio, kalinio duonos (jis visiems sakė tiesą į akis – o ne vienam nusikaltėliui užmynus ant nuospaudų, teko dėl fabrikuotų kaltinimų pabūti ir belangėje; laimei, buvo išteisintas) Andrius Užkalnis dabar grįžta pas mus su nauja patirtimi.

Jis žino, kad uždirbti duoną nelengva, todėl visada vertina eilinį paprastą darbo žmogų, pensininką, invalidą ar tarnautoją. Tiktai žmogus, savo prakaitu uždirbantis pragyvenimui, gali užjausti ir suprasti. Užkalnis užsidirbo duoną sau, užtikrino savo, šeimos gerovę, o dabar pasiraitojęs rankoves eina dirbti jums.

Užkalnis stengsis, kad gerovė būtų prieinama visiems. Tokiu automobiliu galės džiaugtis ne vien turčiai ir korumpuotas “elitas“.

Būdamas emigracijoje, Andrius Užkalnis jau parašė daug puikių knygų apie gyvenimą emigracijoje. Tai ir puikūs leidiniai anglų kalba “Why don’t you choose Lithuania“ (1996), “The secret guide to slutty London places“ (1997), “Wealth without work“ (2001), 2003-2005 parašė knygas užsienio kalba “שנעל פירן צו באָרגן אָן קריק“ ir “בריינוואַשינג אין אַ נאַטשעל“, taip pat ir garsias Lietuvoje knygas “Nesėkmių šalis – Lietuva“ (2006), “Kelionių istorijos“ (2010), “Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ (2010).

Andrius Užkalnis pelnytai laikomas žinomu politiku bei verslininku, bendradarbiauja su įvairiomis tarptautinėmis žmogaus teisių organizacijomis, yra nusipelnęs Lietuvai kultūros veikėjas ir mecenatas, žinomas savo ekonominiais veikalais.

Andrius Užkalnis yra puikiu pavyzdžiu, kad vadovaujama protingo žmogaus, Lietuva gali pasiekti labai daug, todėl jis tiki kad galės padėti mūsų šaliai.

Reklama

5 komentarai

  1. emigrantas sakė:

    Knygos nelabai puikios. Angliją aprašė ne taip kaip yra, o taip, kaip pats supranta. Nepritapęs prie lietuvių bendruomenės Anglijoje, nusprendė politikuoti Lietuvoje. Kaip ekonomistas dar nesubrendęs. Tamstos vieta ne politikoje, ne versle ir ne literatūroje. Nesi žinomas jokiais ekonominiais veikalais, tik paistalais. Tikras Nesėkmės lietuvis, neradęs laimės emigracijoje.

    • Sveikiname jus, kaip pirmą oficialaus Andriaus Užkalnio – kandidato į rinkimus puslapio komentatorių ir linkime jums sėkmės! Kviečiame jus artėjančiuose rinkimuose balsuoti už Andrių Užkalnį – tik teisingas ir patikimas kandidatas taps garantija Lietuvai, visų mūsų gerovei!

  2. Atgalinis pranešimas: Pupų Dėdė today | veranda su vaizdu į saulėlydį

  3. Atgalinis pranešimas: Mūsų bendrijos garbės narys | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

  4. Kaip gera, kad tautoje užaugo didis TALENTAS, kuriuo privalome džiaugtis, puoselėti, nors Jis tai daro Pats. Ir jau saugoti…Nes esame Lietuvos ir lietuvių tautos apsuptyje kaip iš išorės, taip ir vidaus: Armijos krajovos “veteranų“ remiamų Lenkijos ir jos išeivių milijoninėmis paramos lėšomis, rusų KPCC ir VKLJS 20,000 gerai apmokytų ir ginkluotų šaltaisiais ir tikriausiai šaunamaisiais ginklais- taip taip Lietuvoje…kokiais nesaugiais tapome, nuolaidžiaudami ir pataikaudami didžiataučių valstybių – kaimynių spaecialiai Lietuvoje paliktoms “tautinėms mažumoms“ . O paleckiukai, paksiukai ir prunskieniukai su kirkiliukais, juršeniukais – tai ar ne Lietuvių GALINGAS ANTIFROMTAS, milijonais remiamas Lenkijos ir Putino valstybinių fondų . Nuo jų ir privalome saugoti mūsų Talentus- kandidatus. Balsuokime ir rinkime tik SAVUS, KAD VĖLIAU NEREIKĖTŲ GAILĖTIS DĖL NAUJAI OKUPUOTO VILNIAUS KRAŠTO AR MAŽEIKIŲ, KLAIPĖDOS.
    Kad nereikėtų gailėtis, praradus LIETUVĄ. O esame būtent prie praradimo sleknskčio, prie 1920 metų realaus, labai suktai per NATO r JAV kanalus sukurto okupacijos atsikartojimo…kaip 1919 metais lenkai kovojo su balševikais, kad užgrobų mūsų Visą vidurio Lietuvą su mūsų senąja sostine Vilniumi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s