Visa tiesa apie varškę

Andriaus Užkalnio pareiškimas spaudai ryšium su varškės judėjimu ir System Administrator Appreciation Day

Nuostabiausias dalykas pasaulyje yra varškė, nes ir mūsų smegenims ji duoda poveikio. Brangūs Lietuvos gyventojai, jūs esate naujos maitinimosi epochos išvakarėse. Mėsa yra nesveikas maistas organizmui. Varškė tiktai yra sveika. Todėl savo būsimoje naujoje rinkiminėje programoje skirsiu būtiną dėmesį varškei ir jos išplatinimui pačiose plačiausiose liaudies masėse. Balsuokite už mane, jei norite valgyti varškę, nes prakeikti vertelgos ir politikieriai nori neatsakingai atimti varškę iš Lietuvos gyventojų.

Rinkimų programoje aš iškelsiu uždavinį Seimui, kad varškė Lietuvos gyventojams būtų dalinama nemokamai. Išimtį sudarys tiktai VLKK darbuotojai ir kiti biezdariai, gyvenantys ir pampstantys iš visuomenės pinigų. Tokiems už varškę mokėti reiks du kartus brangiau.

Netgi internetų enciklopedijose rašoma apie varškę, kaip apie šaltinį sveikatai, pateikiant daug puikių nuorodų į sveikos mitybos internetus, kuriuose jūs galite užsisakyti varškės. Tai labai verta visiems perskaityti, kad paskui nebūtų šnekų, kad “ai, mes pagalvojome, kad tai nesvarbu ir nieko nesiaiškinome, todėl nesupratome“.

Todėl naujas mano rinkiminės programos šūkis, prie kurio kviečiu prisijungti ir visus Nacionalinės Varškės Valgytojų Asociacijos narius, skamba taip: varškė į kiekvieną stalą.

Taip pat sveikinu System Administrator dienos proga ir visus sistemų administratorius irgi siūlau valgyti varškę, prieš tai apie ją viską perskaičius ir nepatingėjus, nes this is good.

Sincerelly,

Jūsų geriausias Kandidatas Andrius Užkalnis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s